Bannery, napínací rámy, rollup

Plošná reklama

Kompletní realizace billboardů a reklamních ploch včetně vyřízení stavebního povolení.

Bannery

Vyrábíme bannery a síťoviny v jakémkoliv rozměru včetně kovových konstrukcí. Využití v exteriéru na štítech a stěnách budov. V interiérech na výstavách a prezentacích.

Napínací rámy

Používáme klasický PVC banner - tzv. plachta, síťovinu, block out banner - nepropouští světlo a proto je možné ho využít na oboustranný tisk. Na světelnou reklamu se využívá backlit banner, který zaručuje dobré prosvícení. Napínací rámy mohou být ocelové nebo nerezové. Výhodou jejich použití je snadná výměna reklamních bannerů.

Roll-up

Roll-up je přenosné zařízení se samonavíjecím mechanismem k navinutí banneru. Je to moderní prezentační systém sloužící k snadnému umístění banneru při prezentaci v interiéru. Jeho instalece a zprovoznění je otázkou několika málo sekund. Součástí je nylonová taška pro snadný a rychlý přenos. Rozměr ploch je 80 x200 cm nebo 100 x 200 cm.

Bannery, napínací rámy, rollup Bannery, napínací rámy, rollup Bannery, napínací rámy, rollup Bannery, napínací rámy, rollup Bannery, napínací rámy, rollup Bannery, napínací rámy, rollup


2011 © Resys s.r.o., Dolní Lhota 82, Blansko, tel./fax: +420 516 410 598, email: reklama@resys.cz webdesign: jak.cz