Orientační systémy

Orientační systémy slouží k orientaci v budovách jako jsou kancelářské prostory, banky, školy, nemocnice, firmy atd. Skládá se z označení jednotlivých dveří, podlaží, patrových a hlavních orientačních tabulí. Nedílnou součástí jsou i tzv. piktogramy - tabulky s různými symboly. Modulární systémy, atypické značení.

Slim Slatz

Ultratenký interiérový systém. Je elegantní a v souladu s nejmodernějšími architektonickými trendy. Skládá se z hliníkových profilů a bočnic. Bočnice mohou být hranaté, zaoblené nebo trojúhelníkové. Standartní povrchová úprava je stříbrný elox, barevné provedení je možné dle stupnice RAL. Nejpoužívanější šířka tabulky ke kanceláři je 150 až 180 mm , výška dle počtu řádků (např. dle počtu osob v místnosti). Jde se kombinovat s ostatními informačními systémy. Je to jeden z nejpoužívanějších systémů.

Použití: označení kanceláří a místností, orientační a informační tabule, závěsné panely.
Šířka jednotlivých lišt: 20, 40, 60, 80 mm.

Alu

Další z řady hliníkových lamelových systémů. Je designově hodně podobný systému Slim Slatz s rozdílem jiné řady šíře profilů a mírného zaoblení hran lamel. Rozměr tabulek a tabulí se vyrábí dle potřeby zákazníka.

Šířka jednotlivých lišt: 31,62,93,125,156,187,218,250 mm.

Atlas

Slouží k realizaci kompletního značení v interiérech budov - hl. orientační tabule, patrové orientační tabule, tabulky do kanceláří a ostatních místností, závěsné tabulky, jmenovky, stojany, bezpečnostní značení. Používané šířky profilů: 60, 90, 120, 150, 210, 297.

Nejběžněji používané rozměry:
- číslování dveří 60 x 30 mm
- označení kanceláří 120 x 150 mm, 150 x 210 mm
- označení tech. a ost. místností - piktogramy - 120 x 120 mm, 150 x 150 mm
- další běžné rozměry - A4, A3

V případě požadavků lze realizovat jakékoliv rozměry s ohledem na šířku dodávaných profilů, u větších rozměrů se používají individuálně vyrobené tabule, tvarově identické. Ty lze použít i v exteriérech. Tabulky lze montovat svisle i vodorovně. K tabulkám je možno dodat černé plastové krytky.

PL 1

Podobné provedení tabulky jako Atlas.

Glas

Skleněné tabulky s nerezovými distancemi. Sklo tl. 5 mm, v rozích vrtány otvory 11 mm, nerezové distance průměr 14 mm, vzdálenost skla od stěny 15 nebo 20 mm. Pro tabule větších rozměrů jako jsou patrové or. tabule atd. používáme bezpečnostní sklo conex tl. 6,4 a více mm.

Nerez

Tabulky z nerezi (brus, lesk). Grafika ze samolepící folie nebo gravírováním.

Plexi

Tabulky z akrylátu. Barvy akrylátu - čirý, opálový, kouřový, a barevný dle vzorníku. Podobné provedení tabulky jako Atlas.

Mosaz

Tabulky z mosazi - povrchový vzhled leštěná mosaz nebo patina. Grafika ze samolepící folie nebo gravírováním.

Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy Orientační systémy


2011 © Resys s.r.o., Dolní Lhota 82, Blansko, tel./fax: +420 516 410 598, email: reklama@resys.cz webdesign: jak.cz