Světelná reklama

Světelné panely

Box kde rám tvoří PVC nebo hliníkový profil. Zadní část je Al plech, čelní plocha opál plexi. U nadměrných velikostí panelu používáme na čelní plochu vypínací systém s vinylovou folií. U světelných panelů se standartně používají jako zdroj světla zářivkové trubice , v součané době se však stále více prosazují panely prosvícené LED diodami.

Světelné tyče

Provedení jako u světelných panelů , s tím rozdílem že výstrč je situována na zeď kolmo tudíž grafika je oboustranná.
Vyrábíme výstrče:
PVC, hliníkové, negativně prosvícené (plocha nesvítí a v ní je logo, nápisy vyřezány a prosvíceny), tvarované.

Držák výstrče může být standardní svařovaný ocelových profilů nebo z ozdobných kovaných prvků. Sérově vyrábíme výstrče o rozměrech 730x730mm a 550x550 mm, které jsou stabilně skladem za výhodnou cenu.

3D nápisy a loga

Prosvícené
Korpusy písmen z FeZn plechu, PVC , hliníku i nerezi. Povrchová úprava akrylátová barva, komaxit, nerezové nápisy broušené a leštěné. Čelní plochy opál plexi barevné nebo v kombinaci s translucentní folií. Písmena prosvěcujeme moderní technologií LED v barevné škále.

Podsvícené
Korpusy písmen z FeZn plechu, PVC i nerezi. Povrchová úprava akrylátová barva, komaxit, nerezové nápisy broušené a leštěné. Písmena podsvěcujeme moderní technologií LED v barevné škále. Efekt podsvícení spočívá v tom , že písmeno je vyrobeno bez zadní části , v písmenu je umístěna LED technologie a montáž je provedena s mírným odsazením od fasády, čímž vzniká světelná kontura kolem obvodu písmene. Je to velice oblíbené a efektní řešení.

LED technologie

LED technologii se snažíme aplikovat do našich výrobků v co největší míře, vzhledem k výhodám proti zářivkám, neonům atd. Výhody: vysoká životnost a malá spotřeba el. energie.

Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama Světelná reklama2011 © Resys s.r.o., Dolní Lhota 82, Blansko, tel./fax: +420 516 410 598, email: reklama@resys.cz webdesign: jak.cz